Rodzinna firma z doświadczeniem

O NAS

Lux Invest – Rodzinne
przedsiębiorstwo z charakterem

Firma Rzeczoznawca majątkowy bydgoszcz pod szyldem Lux Invest – wycena nieruchomości to rodzinna działalność związana z rzeczoznawstem majątkowym od wielu lat. Jako doświadczenu rzeczoznawcy majątkowi świadczymy usługi związane z wyceną nieruchomości oraz doradztwem na szeroko pojętym rynku nieruchomości.

W Lux Invest rozumiemy, jak ważna jest precyzyjna wycena nieruchomości w różnorodnych sytuacjach życiowych i biznesowych. Nasze doświadczenie i szerokie kompetencje pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, zawsze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Skontaktuj się z nami!

Obszary na których prowadzimy
usługi wyceny nieruchomości:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit.

  • wycena nieruchomości Bydgoszcz
  • wycena nieruchomości Toruń
  • wycena nieruchomości Inowrocław
  • wycena nieruchomości Grudziądz
  • wycena nieruchomości kujawsko-pomorskie
  • wycena nieruchomości wielkopolska

W indywidualnych przypadkach realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych, a także do instytucji publicznych. W naszej pracy zawsze przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Wynika to nie tylko ze specyfiki tego zawod, lecz przedewszystkim z szacunku do Klienta i troski o działanie w jego interesie. Z tych samych względów szczególną uwagę zwracamy na zachowanie poufności oraz tajemnicy zawodowej.

Zawsze rzetelnie. Zapraszamy do kontaktu!

Porozmawiaj z doradcą